FURNITURE / Dining Room Furniture / Dining room set 15354046
nr 1535 4046
DINING ROOM SET
7 pieces, Gustavian style, bord + 6 stolar. Diameter: 110 cm. Height: 76 cm, 2 ilägg a 30 cm, wear, damages, renoverings objekt.
7 delar, Gustaviansk stil, bord + 6 stolar. Diameter: 110 cm. Höjd: 76 cm, 2 ilägg a 30 cm
Condition: slitage, skador, renoverings objekt.
SEK 100
Monday April 24 2023
at 20:42:00
23/4 12:19:44
Den Gustavianska stilen